Sauleja

03 July 2024

No Comments

Apie Beta.lt sukurta situaciją

Beta.lt sukelta situacija labai stipriai paveikė mus. Nepaisant to, mes ėmėmės visų įmanomų priemonių, kad situacija būtų kuo optimaliau išspręsta, atsižvelgiant tiek į mūsų, tiek į Beta klientų poreikius.

Saulėjos vadovė pasakoja apie ilgalaikį bendradarbiavimą su Beta.lt, kuris iki šiol buvo sėkmingas. Tačiau pastaruoju metu Saulėja patiria finansinių sunkumų dėl to, kad Beta.lt neįvykdo mokėjimų už teikiamas paslaugas. Tai sukėlė didelį nepasitenkinimą tarp Saulėjos klientų.

Svarbu pabrėžti, kad Saulėja SPA nebegali priimti Beta.lt išleistų kuponų, nes už juos nėra gautas atlygis.

Norėdami išspręsti šią sudėtingą situaciją, šiuo metu teikiame galimybę tiesiogiai įsigyti dovanų kuponus ir rezervuoti paslaugas per mūsų internetinį puslapį. Tai užtikrina, kad klientų pinigai bus saugūs ir paslaugos bus teikiamos kaip įprasta.
Nuoroda į dovanų kuponus: spausti čia.
Nuoroda į paslaugų rezervaciją: spausti čia.

Visi, turintys Beta.lt kuponus, kviečiami susisiekti su Saulėja SPA el. paštu info@sauleja.lt, kur bus individualiai sprendžiamos kiekvieno kliento problemos ir siūlomi alternatyvūs kompensavimo variantai.
Oficialios Beta.lt vietos kur dar galima panaudoti kuponus https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/2308746/bankrutuojanti-beta-media-skelbia-vietas-kur-galima-isnaudoti-kuponus