VEIDO MASAŽAI/ VEIDO PROCEDŪROS

``Express`` klasikinis veido masažas

35 €

30 min.

Veido kaukė ir veido masažas

50 €

50 min.

Veido Mioplastika

55 €

1 val.

``Kobido`` veido masažas

55 €

1 val. 15 min.

Kombinuotas veido valymas

60 €

1 val. 30 min.

Rūgštinis veido valymas

65 €

1 val.

``Vinoble Cosmetics`` drėkinanti veido procedūra

65 €

1 val.

``Vinoble Cosmetics`` valanti - detoksikuojanti veido procedūra

65 €

1 val.

``Vinoble Cosmetics`` veido procedūra ``Jaunystė``

75 €

1 val.

``Vinoble Cosmetics`` priešraukšlinė veido procedūra

95 €

1 val.

``Vinoble Cosmetics`` prabangi, liftinguojanti - stangrinanti procedūra su individualiu masažu

140 €

1 val. 30 min.

``Vinoble Cosmetics`` ``PURE`` veido procedūra

95 €

1 val.

``iBeauty`` aparatu atliekama procedūra pagal odos tipą

75 €

1 val.

VEIDO MASAŽAI / VEIDO PROCEDŪROS KAUNE

Veido masažai, kaip ir kitos mūsų teikiamos veido procedūros Kaune, yra malonūs ir iš karto suteikia švelninantį, šviesinantį ir stangrinantį poveikį, kuris išlieka ilgą laiką. 

Veido masažas turėtų tapti nuolatine Jūsų odos priežiūros rutinos dalimi, nes reguliariai atliekami veido masažai atjaunina, stangrina, lygina ir regeneruoja odą.

Peržiūrėkite mūsų veido masažų asortimentą

„Express“ klasikinis veido masažas

Veido masažas puikus būdas greitai atsipalaiduoti, o pavargusiems ir užsiėmusiems žmonėms jis padės nusiraminti po ilgos darbo dienos. „Express“ klasikinis veido masažas ne tik padės geriau jaustis, bet ir turės įtakos Jūsų odos būklei oda taps labiau pamaitinta, prisotinta deguonies, elastingesnė ir lygesnė.

Veido kaukė ir veido masažas

Lakštinės veido kaukės gali būti labai naudingos atliekant veido masažą! Kaukė sujungia akupresūros galią su vertingais ingredientais, esančiais esencijos formulėje. Veido kaukė pagerina mikrocirkuliaciją, o tai reiškia gilų odos ląstelių maitinimą ir atsinaujinimą. Masažo metu taip pat išskiriamos veikliosios medžiagos, kurios sukelia raumenų atsipalaidavimą, mažina įtampą ir lygina veido raukšles.

Veido mioplastika

Mioplastika giliųjų audinių masažas, kurio metu atpalaiduojama įtampa raumenyse. Veido mioplastikos procedūra veikia giliausias mūsų audinių ir raumenų struktūras, todėl jau po pirmos procedūros galima matyti akivaizdžius rezultatus.

„Kobido“ veido masažas

„Kobido“ yra unikali masažo forma, viena seniausių pasaulyje. „Kobido“ masažo metu pasitelkiamos intensyvios technikos, veikiančios gilesnius odos ir raumenų sluoksnius. Tai gilus tradicinės japonų medicinos koncepcijų ir įvairių technikų rankomis derinys. Masažo metu išjudinami veido raumenys ir taip suaktyvinamas energijos srautas, todėl atsiranda natūralus liftingo efektas.

Mioplastinis veido masažas

Mioplastinis veido masažas veikia kaip veido liftingas. Šis masažas pagerina odos tonusą ir sumažina raukšles. Jis taip pat gerina kraujo ir limfos apytaką, todėl ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi ir gauna daugiau maistinių medžiagų. Be to, toks masažas padeda greičiau atsikratyti negyvos odos ląstelių, tad oda įgauna švytinčią, gaivią išvaizdą.

Veido procedūros Kaune

Kombinuotas veido valymas

Šis veido valymo metodas sujungia ultragarso ir tradicinio mechaninio veido odos valymo poveikį. O kadangi jo poveikis yra maksimalus: išnyksta juodi inkštirai, išvalomos poros, o veidas įgauna sveiko skaistumo.

Rūgštinis veido valymas

Rūgštinis veido valymas yra ne kas kita, kaip profesionalus šveitimas naudojant įvairių rūšių rūgštis. Jos susilpnina negyvojo epidermio sluoksnio ląstelių ryšius ir leidžia jam nusilupti. Dėl to oda atsikrato negyvų ląstelių ir nešvarumų. Poros neužsikemša, o oda giliai išvaloma. Tad oda geriau įsisavina jai tiekiamas maistingąsias medžiagas.

Mūsų naujiena „Vinoble Cosmetics“ veido procedūros Kaune

Pristatome naujas veido odos priežiūros procedūras, tarp kurių:

  • „Vinoble Cosmetics“ drėkinanti veido procedūra;
  • „Vinoble Cosmetics“ valanti detoksikuojanti veido procedūra;
  • „Vinoble Cosmetics“ veido procedūra „Jaunystė“;
  • „Vinoble Cosmetics“ priešraukšlinė veido procedūra;
  • „Vinoble Cosmetics“ prabangi, liftinguojanti stangrinanti procedūra su individualiu masažu
  • „Vinoble Cosmetics“ PURE veido procedūra.

Kiekviena iš šių procedūrų suteikia skirtingos naudos, bet jų rezultatas bendras puikiai atrodanti oda.

„iBeauty“ aparatu atliekama procedūra pagal odos tipą

Odos priežiūros ritualas naudojant aukštųjų technologijų kosmetiką ir specialų „iBeauty“ aparatą, kuris akimirksniu patempia veido, kaklo ir dekoltė odą.

Jūsų grožis yra mūsų aistra!

Pradėkite savo transformaciją! Susisiekite su mumis ir susitarkite dėl konsultacijos. Sužinokite, kaip galime padėti Jums pasiekti svajonių išvaizdą.

Užsiregistruoti konsultacijai galite jau šiandien!

Norite įsigyti dovanų kuponą?