MANIKIŪRAS

Klasikinis manikiūras

20 € be lakavimo | 25 € su lakavimu | 30 € su ilgalaikiu lakavimu

SPA manikiūras

27 € be lakavimo | 29 € su lakavimu | 37 € su ilgalaikiu lakavimu

PAPILDOMOS PASLAUGOS PRIE MANIKIŪRO

Ilgalaikio nagų lako nuėmimas

6 €

Ilgalaikio nagų lako nuėmimas (prie procedūros)

4 €

Ilgalaikis gelinis lakavimas (1 nago)

3 €

PEDIKIŪRAS

Klasikinis pedikiūras

34 € be lakavimo | 39 € su lakavimu | 44 € su ilgalaikiu lakavimu

SPA pedikiūras

37 € be lakavimo | 43 € su lakavimu | 54 € su ilgalaikiu lakavimu

PAPILDOMOS PASLAUGOS PRIE PEDIKIŪRO

Ilgalaikio nagų lako nuėmimas

6 €

Ilgalaikis gelinis lakavimas (1 nago)

3 €

ANTAKIŲ IR BLAKSTIENŲ PROCEDŪROS

Antakių korekcija + dažymas

10 €

Blakstienų dažymas

10 €

MANIKIŪRAS IR PEDIKIŪRAS

Saulėja SPA tai vieta, kur rasite profesionalią nagų dizaino studiją, kurioje Jums bus atliktas tobulas manikiūras ir pedikiūras Kaune. Pasirūpinsime Jūsų nagų išvaizda! Nesvarbu, ar norėtumėte rinktis nesenstančią klasiką, naujausias tendencijas, ar ant savo nagų sukurti ką nors netradicinio mūsų kūrybingi ir aistringi manikiūro ir pedikiūro meistrai padės įgyvendinti Jūsų svajones!

Čia darbuotojų šypsenos, draugiška atmosfera ir atpalaiduojanti muzika suteiks Jums puikią nuotaiką ir padės atsipalaiduoti. Mūsų salone taip pat Jūsų laukia puodelis aromatingos ir gardžios kavos, kad jaustumėtės tarsi būtumėte susitikę su geru draugu kavinėje! Pasilepinkite ir padovanokite sau šiek tiek prabangos apsilankykite Saulėja SPA centre ir pabrėžkite savo grožį padedami mūsų grožio specialistų!

Mūsų manikiūro ir pedikiūro paslaugos

Manikiūras Kaune

Mūsų SPA centre teikiamos manikiūro paslaugos:

  • klasikinis manikiūras (su lakavimu, su ilgalaikiu lakavimu, be lakavimo);
  • SPA manikiūras (su lakavimu, su ilgalaikiu lakavimu, be lakavimo);
  • ilgalaikio nagų lako nuėmimas.

Paslaugą atliekame kruopščiai. Mums svarbiausia estetinis atlikimas ir padengimo ilgas išsilaikymas. Dirbame su patikrintais prekių ženklais, laikydamiesi visų saugumo ir sterilumo taisyklių. Naudojame vienkartines pirštines ir kitas būtinas priemones, po kiekvieno kliento dezinfekuojame darbo vietą, daugkartinio naudojimo įrankius.

Pedikiūras Kaune

Klasikinio pedikiūro procedūros metu klientas gali nusiraminti ir atsipalaiduoti patogiame krėsle, apgaubtas aromatingos ir prabangios kosmetikos kvapais ir malonia muzika. Užtenka apie valandos laiko, kad pėdos būtų pamaitintos, o nagai įgytų tobulą formą. 

Mūsų SPA centre teikiamos pedikiūro paslaugos:

  • klasikinis pedikiūras (su lakavimu, su ilgalaikiu lakavimu, be lakavimo);
  • SPA pedikiūras (su lakavimu, su ilgalaikiu lakavimu, be lakavimo);
  • ilgalaikio nagų lako nuėmimas.

Jei ieškote vietos, kur Jums būtų atliktas pedikiūras Kaune, Saulėja SPA centras yra tam tinkama vieta. Prisijunkite prie patenkintų mūsų klientų būrio ir rezervuokite sau patogų laiką procedūrai!

Kodėl verta atlikti manikiūrą ir pedikiūrą?

Verta rūpintis savo rankomis ir kojomis – juk jos kiekvieną dieną taip sunkiai dirba mūsų labui. O naminių priemonių tam dažniausiai nepakanka. Tad nors kartą per mėnesį verta atiduoti rankas ir pėdas į profesionalų rankas. Manikiūras ar pedikiūras – tai pelnyta atsipalaidavimo ir prabangos akimirka.

Manikiūras (kaip ir pedikiūras!) – puikus būdas išlaikyti sveikus ir gražius nagus. Jį sudaro nagų kirpimas, poliravimas ir paprastas arba ilgalaikis lakavimas (bazinio sluoksnio, lako ir viršutinio sluoksnio dengimas). Manikiūras padeda sustiprinti nagus, išvengti lūžinėjimo ir išlaikyti puikią jų išvaizdą. Reguliarus manikiūras taip pat gali sumažinti nagų spalvos pokyčius ir kitus trūkumus. Reguliariai darydami manikiūrą galite turėti gražius, sveikus ir puikiai atrodančius nagus.

Papildomos paslaugos

Mūsų grožio specialistai laukia Jūsų atvykstant. Rezervuoti apsilankymo laiką galite telefonu arba el. paštu: kontaktai.

Saulėja SPA centre atliekame antakių ir blakstienų procedūras. Tad kviečiame apsilankyti ne tik manikiūrui ir pedikiūrui, bet ir antakių korekcijai bei dažymui, taip pat siūlome blakstienų dažymo procedūrą.

Norite įsigyti dovanų kupona?