Aparatinė procedūra kūnui su aparatu ENDOSPHERE THERAPY – tai inovatyvi, saugi ir efektyvi kompresinio mikrovibravimo metodu paremta aparatinė procedūra, kuri su 55 hidroalerginiu silikino sluoksniu padengtu ritiniu sukuria mechaninius virpesius žemu dažniu, o tai savo ruožtu tinkama visų formų celiulitui gydymui, kūno stangrinimui, lokalizuotų riebalų mažinimui.

ENDOSPHERE THERAPY aparatinė kūno procedūra puiki priemonė išjudinti limfą, suaktyvinti veninę cirkuliaciją ir atlikti svarbų mechaninį limfodrenažą visame kūne! Taip pat ši procedūra idealiai atitinka sportinį masažą, nes ji tonizuoja raumenis ir audinius, gerina kraujotaką. Jums tereikia užsirašyti pirmai procedūrai, o specialistas pagal Jūsų individualius poreikius ir norus sustatys specialią programą.

Adresas

KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27

Parašykite mums

INFO@SAULEJA.LT

Kontaktai

Tel. +370 37 240847,
mob. +370 685 02902

PROCEDŪRA

APARATINĖS KŪNO PROCEDŪROS SU „ENDOSPHERE THERAPY“

Thalion anticeliulitinio koncentrato įmasažavimas (prie Endosphere Therapy procedūros)

12 €

15 min.

Liekninamoji kūno kaukė (prie Endosphere Therapy procedūros)

25 €

30 min.

Aparatinė kūno procedūra su Endosphere Therapy

49 €

45 min.

Aparatinė kūno procedūra su Endosphere Therapy

59 €

60 min.

PROCEDŪRA

APARATINĖS VEIDO PROCEDŪROS

Thalgo iBeauty aparatinės veido procedūros – tai naujos kartos grožio aparatas su neinvazinėmis, visiškai saugiomis technologijomis akimirksniu pastebimiems rezultatams! Thalgo mokslininkų sukurtas iBeauty aparatas su 3 skirtingomis technologijomis: ultragarsu, kintančio ultragarso bangomis, radijo dažnio bangomis. Ypač saugios ir visiškai neskausmingos valymo, drėkinimo ir liftingavimo  procedūros, kurių  metu naudojamais skirtingais antgaliais oda nuvaloma, drenuojama,  pagerėja aktyviųjų komponentų skverbimąsi į giliuosius odos sluoksnius, stimuliuojama odos regeneraciją.

Sinkeron – S ultragarso aparatinė veido procedūra – tai bevielis aparatas, kurio dėka specialistas gali giliai išvalyti net ir pačią problematiškiausią odą! Veido valymo procedūra atliekama švelniai ir neskausmingai, o rezultatas matosi jau po pirmos procedūros!

Veido valymas su Sinkeron-S ultragarsu

40 €

60 min.

iBeauty valanti procedūra

59 €

45 min.

iBeauty drėkinanti procedūra

72 €

60 min.

iBeauty liftinguojanti procedūra

77 €

60 min.

iBeauty priešraukšlinė procedūra

85 €

60 min.

CRYO drėkinanti

45 €

45 min.

CRYO regeneruojanti veido procedūra

55 €

60 min.

CRYO hialurono veido procedūra

65 €

55 min.

Norite įsigyti dovanų kupona?