Spirulina Serumas veido odai

 89.00

FITOTERRA Spirulina Serum – veido ir kūno odos serumas

Lengvas vandens pagrindu pagamintas odos priežiūros serumas, praturtintas aktyviomis ir giliai įsigeriančiomis medžiagomis iš ląstelių ardymo technologijos spirulina (Cell Disruption Spirulina). Serumas užtikrina kasdienę odos apsaugą ir mažina odos senėjimo procesus lygindamas raukšles ir regeneruodamas odos ląsteles. Aprūpina odą reikalingomis medžiagomis ir padeda stiprinti imunines odos funkcijas.

Category:

Description

FITOTERRA aukštos kokybės koncentruotos kosmetikos gaminiai gaminami naudojant moderniausias technologijas, nepažeidžiant gydomųjų spirulinos savybių. „Cell Disruption“ technologijos dėka siūlome unikalias odos priežiūros priemones, kuriose aktyvuojami spirulinoje esantys aktyvieji komponentai. Spirulinos ląstelių pažeidimas leidžia efektyviai ir efektyviai veikti kiekvieno spirulinos kompozicijos komponento biologinį aktyvumą, sustiprinant atitinkamą poveikį ir odos reakciją.

Cell Disruption Spirulina kosmetikoje – tai gamtos sukurti ingredientai, kurie nukreipia į odos procesus ir aprūpina ją reikalingais komponentais. Sukurdami antioksidacinę odos apsaugą, Cell Disruption Spirulina kosmetikos gaminiai stabdo nepageidaujamų žalingų aplinkos veiksnių poveikį ir efektyviai lėtina odos senėjimo procesus. Pažangių technologijų dėka iš spirulinos išgauti augalinės kilmės ingredientai integruojami į kosmetikos gaminius, kuriuos būtų galima palyginti su jaunystės eliksyru.

Kosmetikos gaminiai kuriami atsižvelgiant į specifinius veido odos funkcijų stiprinimo poreikius, iš kruopščiai atrinktų ingredientų, atitinkančių aukščiausios kokybės GMP sertifikatą (anglų Good Manufacturing Practice) ir ISO standartus (Anglijos tarptautinė standartų organizacija), be GMO (angl. Genetically modified organism). ).

Naudojimas: 3-4 lašus serumo užlašinkite ant švarios veido odos ir tolygiai paskirstykite. Naudokite ryte ir vakare su mėgstamu veido kremu. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite su SPIRULINA MIST Moisturizer.

Poveikis: mažina raukšles ir pigmentines dėmes, drėkina ir stangrina odą, skatina ląstelių atsinaujinimą ir lėtina odos senėjimo procesus.

Sudėtis: vanduo, ląstelių ardymo technologija spirulina, glicerinas, ksantano derva, kalio sorbatas, natrio benzoatas

 

Spirulina yra galingas antioksidantų šaltinis. Pagrindinis aktyvus spirulinos komponentas yra fikocianinas – vienintelė pasaulyje žinoma medžiaga, galinti sustabdyti vėžinių ląstelių dauginimąsi. Šis antioksidantas efektyviai kovoja su laisvaisiais radikalais, slopina uždegimus ir suteikia antioksidacinį bei priešuždegiminį poveikį.

Aktyvūs ląstelių ardymo technologijos spirulina komponentai:

Fikobiliproteinai (fikocianinas, fikoeritrinas, alofikocianinas ir kiti pigmentiniai baltymai); Chlorofilai (chlorofilas-a, chlorofilas-b ir kt.); Karotinoidai (riebaluose tirpūs natūralūs pigmentai karotinai, ksantofilai, zeaksantinas, β-karotinas ir kt.); Nepakeičiamos aminorūgštys (histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, triptofanas, valinas, tirozinas, cisteinas ir kt.); Amino rūgštys (alaninas, argininas, asparto rūgštis, cistinas, glutamo rūgštis, glicinas, prolinas, serinas, tirozinas ir kt.); Vitaminai (A, B1, B2, B3, B6, B12, D, E, K1 ir kt.); Mineralai (kalcis, fosforas, geležis, manganas, natris, chloras, magnis, cinkas, kalis, varis, chromas, jodas, molibdenas, selenas ir kt.); Polisacharidai, angliavandeniai ir maistinės skaidulos.