Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
qq Veido procedūros su THALGO ir COMFORT ZONE kosmetika

Veido procedūros su THALGO kosmetika

 

Paslauga Trukmė Kaina
Kolageno paakių procedūra ir veido masažas (odos nuvalymas + tonizavimas + kolageno koncentrato įmasažavimas paakių zonoje + gelinė kaukė + silicio paakių kremas + kolageno veido kremas + masažas) 55 min.  

30 

Veido ritualas „Vandenyno turtai“ (odos nuvalymas + tonizavimas + šveitimas + koncentratas + dviguba kaukė+ kremas)

Dehidratuotai odai
Sausai/ jautriai odai
Normaliai / mišriai odai

 

 

75 min.
75 min.
75 min.

 65 

65 
65 

Dovanų kuponą galite įsigyti čia

Kolageno paakių procedūra ir veido masažas. Kolagenas - pagrindinis odos baltymas. Jis sudaro apie 70% jungiamojo audinio. Laboratorijoje 100% grynumo jūrinės kilmės kolagenas yra suskaldytas į mikrodaleles, išdžiovintas ir užšaldytas. Kolageno dėka stimuliuojami odoje vykstantys procesai, kovojama su odos priešlaikiniu senėjimu, taip pat stipriai drėkina. Tai pirmųjų mimikos raukšlių profilaktika. Procedūra rekomenduojama moterims nuo 25 metų amžiaus.

Veido ritualas „Vandenyno turtai“ – tai universali veido procedūra tinkanti visiems odos tipams, visoms amžiaus grupėms, visais sezonais. Ritualo metu naudojama profesionali, pasaulyje gerai žinoma iš Prancūzijos kilusi „Thalgo“ kosmetika, parenkama atsižvelgiant į kiekvieno kliento odos tipą. Šios procedūros metu Jūsų oda švelniai nuvaloma, tonizuojama ir nušveičiama. Masažo metu įmasažuojamas giliai drėkinantis serumas, po kurio veidas padengiamas alginatine ir intensyviai drėkinančia kremine veido kauke. Procedūros pabaigoje užtepamas veido kremas. Rezultatas – švelnesnė, stangresnė ir švytinti oda!

Meniu