Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
lll VEIDO PROCEDŪROS SU DR. GRANDEL (Vokietija) KOSMETIKA

Veido procedūros su DR. GRANDEL kosmetika

Vokiečių kompanijos Dr. Grandel kosmetikos gamintojai labai didelį dėmesį skiria klientų pageidavimams, atsiliepimams, produktų efektyvumui ir kiekvieno produkto unikalumui.

Kuriant išskirtinius veido priežiūros produktus, labai kruopščiai ir atsakingai parenkamos žaliavos ir veikliosios sudedamosios medžiagos, paimtos tiesiai iš gamtos, atliekami sudėtingi perdirbimo etapai, po kurių mes turime nuostabius kosmetikos gaminius. Rezultatas – aukščiausios kokybės kosmetika, vertinama visame pasaulyje. Visa Dr. Grandel kosmetika yra gaminama pagal griežtus kokybės reikalavimus, taikomos griežtos higienos ir gamybos proceso kontrolės normos.

Platus Dr. Grandel kosmetikos pasirinkimas suteikia galimybę parinkti kosmetiką kiekvienam odos tipui,  atsižvelgiant individualiai į kliento pageidavimus, problemas, lūkesčius.

Paslauga Trukmė Kaina
Rūgštinė šveičiamoji veido procedūra ir kaukė (pagal odos tipą) (odos nuvalymas + tonizavimas + rūgštinis šveitimas + drėkinanti kaukė + ampulė + kremas) 55 min.  50
Odos imunitetą atstatanti veido procedūra su vitaminais (odos nuvalymas + tonizavimas + šveitimas + masažas + aktyvus koncentratas + kaukė + kremas) 75 min.   55 €
Rūgštinė šveičiamoji veido procedūra su kauke ir masažu (pagal odos tipą) (odos nuvalymas + tonizavimas + šveitimas su fermentiniu šveitikliu + masažas + drėkinanti kaukė + ampulė + kremas)  75 min.  60 
Jauninanti stangrinamoji veido procedūra su epigranu (odos nuvalymas + tonizavimas + šveitimas + masažas + aktyvus koncentratas + kaukė + kremas) 75 min.
90 min.
61
76
Regeneruojanti ir maitinanti veido procedūra 75 min.
90 min.
84 €
99 €

Dovanų kuponą galite įsigyti čia

Rūgštinė šveičiamoji veido procedūra su kauke  (pagal odos tipą) - atliekamas giluminis odos valymas pagal Jūsų veido odos tipą. Rūgštaus (obuolių, citrinų, pieno, glikolio, vyno) derinio dėka pasiekiamas greitas ir ilgalaikis rezultatas. Procedūros metu tobulinama odos struktūra, gerinamas odos tonusas, mažinamos raukšlės ir randai, išvalomos poros, tai prevencinė priemonė prieš pigmentaciją. Taškinio masažo metu pašalinami odos nešvarumai, o po procedūros oda tampa švari ir gaivi.

Odos imunitetą atstatanti veido procedūra su vitaminais - tai gyvybingumo visiems odos tipams suteikianti procedūra. Gydymas prisotina odą vitaminais, atstato skaistumą ir suteikia apsaugą nuo aplinkos poveikio. Aktyvus koncentratas su šviežiomis augalų ląstelėmis suteikia odai jaunatviško švytėjimo, ją atgaivina. Dvifazis intensyvios priežiūros produktas su vitaminais A, C, E apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Procedūra suteikia malonų ir rezultatyvų efektą.

Jauninanti stangrinamoji veido procedūra su epigranu - aktyvūs ir efektyvūs ingridientai (epigranas, kaolinas, vitaminas E, bioflavonai) kovoja su odos senėjimu ir suteikia ilgalaikį rezultatą. Procedūros metu sumažinamos raukšlės, veido oda atgauna natūralų jaunatvišką spindesį. Natūralus preparatas iš kviečių gemalų ir argano yra efektyvi esencija, kuri suteikia odai stangrumą, drėkina, maitina odą, skatina ląstelių regeneraciją.

BEAUTYGEN veido procedūra - grožio geno ir jaunatviškos veido odos paslaptis atskleista - peptidai ir ekstraktai su sniego dumbliais aktyvina odos grožio geną, apsaugo kolageno skaidulas ir palaiko geresnį odos elastingumą bei stangrumą. Procedūrą sudaro: veido odos paruošimas, šveitimas, stangrinantis ir jauninantis odą koncentratas, delikatus veido masažas, švelni it šilkinis kokonas kaukė ir  grožio geną aktyvinantys kremai, suteikiantys mūsų odai gaivumą ir stangrumą bei švelnumą. Rekomenduojama moterims norinčioms išsaugoti jaunatvišką, stangrią odą.

Meniu