Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
ooo Veido procedūros ir masažai

Veido procedūros ir masažai

VEIDO KOSMETOLOGINĖS PROCEDŪROS

PASLAUGA TRUKMĖ KAINA
Veido šveitimas 8 €
Veido kaukė 30 min. 18 €
Veido masažas 30 min. 23 €
Jonizuojantis gintaro masažas veidui 30 min. 19 €
Fitness formuojantis veido masažas 60 min. 26 €
Veido kaukė ir veido masažas 40 min. 35 €
Mioplastinis masažas, formuojantis veido ovalą ir dekoltė zoną 50 min.
60 min.
36 €
47 €
Mechaninis veido odos valymas 60 min.
90 min.
35 €
51 €
IQ chiro veido masažas 60 min. 42 €
Jauninanti gintarinė veido procedūra 50 min. 38 €
Veido masažas „Nefertitės veidas" 60 min. 38 €

Dovanų kuponą galite įsigyti čia

Fitness formuojantis veido masažas - veidą formuojančio masažo technologija tai alternatyva plastinėms veido operacijoms. Kovai su raukšlėmis ir profilaktikai specialistas naudoja specifinius būdus – tarsi veido raumenų gimnastiką, kurios dėka tonizuojami veido raumenys, pagerėja jų aprūpinimas deguonimi, gražėja oda, didėja jos elastingumas, o tai sąlygoja mimikos raukšlių sumažėjimą. Veido liftingas išgaunamas dėka unikalaus specialios masažo technikos ir taškinių veido raumenų miostimuliacijos judesių mišinio. Veido raumenys veikiami 3 lygiais: taškinė miostimuliacija, vietinė raumens miostimuliacija, veido ovalo sukūrimas. Metodika papildoma veido limfodrenažiniu masažu. Rekomenduojamas 10 procedūrų kursas. Nerekomenduoja naudojančioms botokso procedūras.

Veido masažas pakritusiai (atrofinei) veido ir dekoltė odai "Nefertitės veidas". Tai masažas, kurio metu efektyviai kovojama su akivaizdžiu odos senėjimu – pakritusia veido ir dekoltė oda. Autorinė Elenos Zemskovos technika leidžia pasiekti matomus rezultatus per trumpą laiką. Masažas pradedamas nuodugniu esamos būsenos įvertinimu, kurio dėka masažas pritaikomas individualiai Jūsų veido ir dekoltė zonai. Tai išskirtinis masažas atliekamas ant sausos odos, taip intensyviai aktyvinant limfotaką, stimuliuojant raumenų darbą ir kovojant su senėjimo procesu. Jaučiamas rezultatas jau po pirmojo karto, tačiau ilgalaikis matomas efektas pasiekiamas po procedūrų kurso. Tai procedūra atstojanti plastikos operacijas. Kursas: 8 – 10 procedūrų 1 – 2 kartus per savaitę. Po 0,5 – 1 metų kursas kartojamas.

Mioplastika - tai atjauninimo be operacijų metodika, giliųjų audinių masažas, kurio stiprus ir efektyvus poveikis veido, kaklo ir dekoltė zonos raumenims standina ir skaistina veido odą, skatina limfotaką, raukšlelių išnykimą, atstato elastingumą ir raumenų tonusą, formuoja veido ovalą. Šių masažų kurso (5-10 kartų) dėka pristabdomas odos senėjimo, veido ovalo kitimo procesas. Tai masažas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, todėl, kad yra atliekamas atsižvelgiant į individualius poreikius. Efektyvumui sustiprinti rekomenduojama derinti su specialių kosmetikos priemonių naudojimu namuose (konkretesnės informacijos klauskite kosmetologės). Šis masažas lygina raukšleles, skatina limfotaką veido ir dekoltė zonose, sugrąžina veido ir dekoltė zonų odos standumą ir skaistumą, formuoja veido ovalą.

Veidą formuojančių masažų privalumai:

  • Pašalina amžiaus pėdsakus veide;
  • Pokytis matomas jau po pirmosios procedūros;
  • Pagerina veido ir kaklo raumenų tonusą;
  • Puiki ankstyvųjų raukšlių susiformavimo profilaktika;
  • Veido ovalo koregavimas ir stiprinimas, dvigubo pagurklio panaikinimas, odos išorinės būklės ir    veido spalvos pagerinimas;
  • Pagerina atsistatymo procesus, suaktyvina kraujotaką, limfotaką ir mikrocirkuliaciją.

 

 

Meniu