Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
spa-pirtys Vonios

Vonios

VONIOS

Vanduo neatsiejamas SPA paslaugų komponentas. Keliolikos minučių pasilepinimas šiltoje perlinėje vonioje nuima nuovargį, atgaivina viso kūno odą, gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą. Oro burbuliukai švelniai masažuoją kūną, ramina, atpalaiduoja, pagerina nuotaiką bei miegą. Vanduo atgaivina kūną ir teigiamai veikia sielą.

Paslauga Trukmė Kaina
Perlinė vonia 20 min. 9
Pieno vonia su lotoso žiedu 20 min. 12 €
Aromaterapinė atpalaiduojanti vonia 20 min. 13 €
Povandeninis masažas 20 min. 15 €
Jūros dumblių vandens vonia 20 min. 16 €
Terpentino vonia 20 min. 18 €

Jūros dumblių vandens vonia/ detoksikuojamoji vandens vonia. Šios vandens procedūros metu oda maitinama, padedama šalinti riebalų sankaupas, susikaupusius toksinus, tonizuojama, didinamas odos elastingumas. Procedūra užtikrina gerą savijautą, padeda įveikti nuovargį.

Aromatinė atpalaiduojamoji vandens vonia  su kvapniais eteriniais aliejais pagerina odos tonusą, atpalaiduoja kūną ir teigiamai veikia emocinę būseną.

Pieno vonia su lotoso žiedu. Pieno vonia nuo seno buvo garsėjama kaip ypatingas grožio ritualas. Piene maudydavosi ne tik grožio deivė Kleopatra, bet ir mūsų senelės. Jausminga pieno vonia su lotosu atjaunina, išvalo ir sušvelnina odą, suteikia jai elastingumo ir skaistumo. Pieno proteinai puikiai maitina ir drėkina odą, o maloni šiluma puikiai atpalaiduoja, lepina kūną ir suteikia dieviškos palaimos jausmą.

 

VONIA DVIEM

Paslauga Trukmė Kaina
Imbierinė vonia dviems (prie masažų) 60 min. 24 €
Spanguolės vonia dviems (prie masažų) 60 min. 24 €

 

 

 

Meniu