Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
hhhhh Aparatinės kūno procedūros

Aparatinės kūno procedūros su ENDOSPEHERE THERAPY ir WELLSLIM

APARATINĖS KŪNO PROCEDŪROS SU „ENDOSPHERE THERAPY“

Paslauga Trukmė Kaina
Liekninamoji kūno kaukė (prie Endosphere Therapy procedūros)  30 min. 25 €
Aparatinė kūno procedūra su Endosphere Therapy 35 min. 39 €
Aparatinė kūno procedūra su Endosphere Therapy 45 min.  49 €
Aparatinė kūno procedūra su Endosphere Therapy 60 min. 59 €

Dovanų kuponą galite įsigyti čia

Aparatinė procedūra kūnui su aparatu ENDOSPHERE THERAPY – tai inovatyvi, saugi ir efektyvi kompresinio mikrovibravimo metodu paremta aparatinė procedūra, kuri su 55 hidroalerginiu silikino sluoksniu padengtu ritiniu sukuria mechaninius virpesius žemu dažniu, o tai savo ruožtu tinkama visų formų celiulitui gydymui, kūno stangrinimui, lokalizuotų riebalų mažinimui. ENDOSPHERE THERAPY aparatinė kūno procedūra puiki priemonė išjudinti limfą, suaktyvinti veninę cirkuliaciją ir atlikti svarbų mechaninį limfodrenažą visame kūne! Taip pat ši procedūra idealiai atitinka sportinį masažą, nes ji tonizuoja raumenis ir audinius, gerina kraujotaką. Jums tereikia užsirašyti pirmai procedūrai, o specialistas pagal Jūsų individualius poreikius ir norus sustatys specialią programą.

 

APARATINĖS KŪNO PROCEDŪROS SU „WELLSLIM“

Paslauga Trukmė Kaina
Termoterapija 45 min. 21 €
Limfodrenažinis masažas “Lengvos kojos” (rekomenduojama ir nėščioms moterims) 45 min. 25 
Ultragarsas ir miostimuliacija 50 min. 26 €
Limfodrenažinis masažas su kaitinančio-liekninančio kremo įtrynimu po procedūros
pusei kūno
visam kūnui
45 min.
60 min.
27 
35 €
Ultragarsas ir elektrolipolizė 70 min. 29 
Limfodrenažinis masažas, ultragarsas ir elektrolipolizė 100 min.
120 min.
37 €
44 €
Limfodrenažinis masažas ir termoterapija 90 min.
100 min.
41
48
Limfodrenažinis masažas, ultragarsas ir miostimuliacija 100 min.
120 min.
42
50

Dovanų kuponą galite įsigyti čia

Termoterapija -  tai efektyvus gydymas, kurio pagalba galima pakeisti kūno struktūrą, mažinti kūno svorį. Šios procedūros dėka vyksta natūralus riebalų skilimas, dėl šilumos poveikio išsiplečia kraujagyslės, gerėja odos aprūpinimas deguonimi, atsipalaiduoja įsitempę raumenys, mažėja probleminių kūno vietų apimtys, celiulito požymiai, oda tampa stangresnė bei lygesnė.

Limfodrenažinis masažas suaktyvina limfos tekėjimą, skatina skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo, pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi bei galūnių kraujotaka, ko pasekoje greitėja medžiagų apykaita. Masažo metu naudojamas didelis oro slėgis, kuris mechaniškai stumia limfą iš galūnių, jas ritmiškai spaudžiant. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas: mažinant kūno svorį, apimtis, celiulitą; esant bet kokios kilmės patinimams („sunkios-šaltos“ kojos); išsiplėtusių kojų venų profilaktikai (tiek prieš operaciniu, tiek po operaciniu periodu); esant odos suglebimui.

Ultragarsas ir elektrolipolizė. Naudojami švelnūs elektros impulsai ir ultragarso bangos, kurios itin giliai prasiskverbia į audinius, aktyvuojasi enzimai, kurie išskaido riebalines sankaupas, „tirpina riebalus“.

Ultragarsas ir miostimuliacija. Atstato odos elastingumą ir stangrumą, tonizuoja raumenis, mažina celiulito požymius ir riebalų sankaupas.

Meniu