Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
Solta_main_image-candb_0 Aparatinė kosmetologija

„Clear+Brilliant“ lazeris ir aparatinės veido procedūros

APARATINĖ KOSMETOLOGIJA

Paslauga Trukmė Kaina
Veido valymas su Sinkeron-S ultragarsu  60 min. 40 €
iBeauty valanti procedūra 45 min. 50 €
iBeauty drėkinanti procedūra 60 min. 65 €
iBeauty liftinguojanti procedūra 60 min. 70 €
iBeauty priešraukšlinė procedūra  60 min.  80 €
Veido procedūra su lazeriu „Clear+Brilliant“ 60 min. 210 €

Įsigykite dovanų kuponą čia

Thalgo iBeauty aparatinės veido procedūros – tai naujos kartos grožio aparatas su neinvazinėmis, visiškai saugiomis technologijomis akimirksniu pastebimiems rezultatams!
Thalgo mokslininkų sukurtas iBeauty aparatas su 3 skirtingomis technologijomis: ultragarsu, kintančio ultragarso bangomis, radijo dažnio bangomis. Ypač saugios ir visiškai neskausmingos valymo, drėkinimo ir liftingavimo  procedūros, kurių  metu naudojamais skirtingais antgaliais oda nuvaloma, drenuojama,  pagerėja aktyviųjų komponentų skverbimąsi į giliuosius odos sluoksnius, stimuliuojama odos regeneraciją.

Sinkeron – S ultragarso aparatinė veido procedūra – tai bevielis aparatas, kurio dėka specialistas gali giliai išvalyti net ir pačią problematiškiausią odą! Veido valymo procedūra atliekama švelniais ir neskausmingai, o rezultatas matosi jau po pirmos procedūros!

VEIDO PROCEDŪRA SU LAZERIU „CLEAR+BRILLIANT“

Jei Jums nebuvo itin veiksmingi įvairūs veido odos kremai ir losjonai, o plastinių operacijų nenorite – išbandykite procedūras su lazeriu! Atliekant procedūras su „Clear+Brilliant“ lazeriu, oda veikiama ten, kur labiausiai reikia ir pakylėja odos priežiūrą į visiškai naują lygmenį, suteikdama galimybę ne tik pašalinti nepageidaujamus senėjimo požymius, bet ir neleisti jiems atsirasti ateityje.
„Clear+Brilliant“ yra švelnaus poveikio lazeris, atgaivinantis odą iš vidaus. Sutelkta lazerio energija sukuria daugybę mikroskopinių poveikio zonų, pakeisdama pažeistą odą sveikais, jauniau atrodančiais audiniais. Prieš procedūrą yra atliekama profesionali konsultacija, kurios metu yra aptariami visi aspektai, dėl naudojimo ir galimų komplikacija.

Paslauga Trukmė Kaina
Veido procedūra su lazeriu „Clear+Brilliant“ 60 min 210 €

Įsigykite dovanų kuponą čia

CT1A2831_  CT1A2693_

clear-and-brilliant-3-1024x748  clear_brilliant-before_after-3

Meniu