Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
Solta_main_image-candb_0

NATŪRALIAI ŠVYTINTI IR SPINDINTI ODA – SU LAZRERIU „CLEAR+BRILLIANT“

Ruduo – pats geriausias laikas skirti laiko sau! Saulėja SPA kartu su lazeriu „Clear+Brilliant“ padės Jums atrodyti taip pat jaunai, kaip kad ir jaučiatės!
Atliekant procedūras su „Clear+Brilliant“ lazeriu, oda veikiama ten, kur labiausiai reikia ir pakylėja odos priežiūrą į visiškai naują lygmenį, suteikdama galimybę ne tik pašalinti nepageidaujamus senėjimo požymius, bet ir neleisti jiems atsirasti ateityje.

„Clear+Brilliant“ tai: 

„Clear+Brilliant“ padeda susigrąžinti jauniau atrodančią ir spindinčią odą. Ši procedūra:

Kaip veikia „Clear+Brilliant“?

„Clear+Brilliant“ yra švelnaus poveikio lazeris, atgaivinantis odą iš vidaus. Sutelkta lazerio energija sukuria daugybę mikroskopinių poveikio zonų, pakeisdama pažeistą odą sveikais, jauniau atrodančiais audiniais.

Ar procedūra tinka žmonėms, kuriems yra šiek tiek daugiau nei dvidešimt?

Nepriklausomai nuo amžiaus, dėl saulės spindulių ir kitų su aplinka bei gyvenimo būdu susijusių veiksnių poveikio, oda gali prarasti skaistumą. „Clear+Brilliant“ gali padėti ilgiau išsaugoti jaunatvišką odos išvaizdą ar negi pašalinti pirmuosius senėjimo požymius.

Kiek procedūrų reikės atlikti siekiant geriausio efekto?

Procedūrų skaičius nustatomas atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir pageidavimus. Aptarkite individualų procedūrų planą kartu su kosmetologu.

Ar „Clear+Brilliant“ yra saugus ir nepakenks mano odai? 

„Clear+Brilliant“ yra saugus, nes su šiuo lazeriu atlieka specialius mokymus baigę grožio srities specialistai. Jie geba įvertinti Jūsų odos būklę ir rekomenduoti geriausią procedūrų kursą, padėsiantį pasiekti norimų rezultatų.

Registracija procedūrai: +370 685 02902

Meniu