Mūsų SPA adresai
  • KAUNAS, K.DONELAIČIO G. 27, +370 685 02902
  • KAUNAS, BALTŲ PR. 7A, +370 656 42890
trys pakuotes

LECLER kaukės Saulėja SPA centre!

Saulėja SPA džiaugiasi galėdama savo klientams pristatyti Lecler veido kaukes – naują prekės ženklą Lietuvoje. Lecler veido kaukės – tai plonas šilko ir medvilnės audinio lakštas, gausiai prisotintas aktyviai odą drėkinančiomis ir senėjimą atitolinančiomis veikliosiomis medžiagomis. Kaukės sudėtyje esantys peptidai atpalaiduoja veido raumenis, antioksidantai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų susidarymo, o naujos kartos oligo hialurono rūgštis suteikia stiprų drėkinimą. Itin plonas audinio lakštas puikiai priglunda, skatina porų atsivėrimą ir veikliosios medžiagos giliai įsiskverbia. Oda lieka intensyviai sudrėkinta ir atgaivinta.

Lecler siūlo tris išskirtinės sudėties lakšto kaukes:

Kodėl verta rinktis Lecler veido kaukes?

  1. Plonas, puikiai priglundantis lakštas. Veido kaukės pagamintos iš kruopščiai išdirbto šilko ir medvilnės pluošto, todėl yra plonos ir puikiai priglunda prie jūsų odos, leidžia serumui geriau susigerti į veido odą.
  2. Unikali serumo sudėtis. Veiksminga, moksliniais tyrimais paremta, veido kaukių serumo sudėtis, turinti unikalias savybes giliai prasiskverbti į odą.
  3. Akimirksniu pastebimas rezultatas. Keliolika minučių truksiantis grožio ritualas, nustebins akivaizdžiais rezultatais, suteikdamas švytinčios, pailsėjusios odos efektą.
  4. Patogu naudoti. Lecler veido kaukės, tarsi trumpas grožio ritualas, kuriuo galite pasimėgauti net darbo pertraukėlės metu, namuose žiūrint mėgstamą TV programą, ruošiantis vakarėliui ar ilsintis, o gal net darant jogos pratimus.

Lecler veido kaukes galite įsigyti K. Donelaičio g. 27 Saulėja SPA esančiame centre tik už 7,90 EUR!

LeCler 160x160 lt - Copy

Meniu